Contact

Aşteptăm întrebările şi opiniile dumneavoastră la adresele şi numerele de telefon de mai jos

Adresa redacţiei
E-Mail:  sugestii@infoactual.ro
Adresa: Romexpo (intrarea B), Pavilionul G4, Bd. Mărăști 65-67, sector 1, Cod poștal 011465, București
Telefon: 021.527.11.15/16

Director executiv
Virgil Munteanu – virgil.munteanu@evzgroup.ro

Redactor șef
Simona Ionescu – simona.ionescu@evzgroup.ro

Senior Editor
Sandra Sălăgean – sandra.salagean@evzgroup.ro

Redactori
Ligia Beatrice Vasilescu – ligia.vasilescu@evzgroup.ro
Roxana Toma – roxana.toma@evzgroup.ro
Beatrise Braha – beatrise.braha@evzgroup.ro

Marketing
E-Mail: marketing@evzgroup.ro

Andreea Lăcătuș – Marketing Manager – andreea.lacatus@evzgroup.ro
Claudia Stan – Marketing & PR Specialist – claudia.stan@evzgroup.ro
Răzvan Socaciu – Marketing & Events Specialist – razvan.socaciu@evzgroup.ro
Telefon: 021.527.11.15/16

Publicitate
E-Mail: publicitate@evzgroup.ro
Telefon: 021.527.11.15/16