Lifestyle

Nu a mai spus ASTA până acum! Smiley, despre relația cu Gina: A fost ce aveam eu nevoie

Nu a mai spus ASTA până acum! Deși nu obișnuiește să ofere prea multe detalii despre viața lui personală, Smiley a spart gheața și a povestit cum a evoluat relația cu Gina Pistol.

„Eu pentru Gina am fost un test de răbdare. Ea cumva a devenit mai răbdătoare, mai așezată, mai echilibrată. Ea e mai colerică, mai vulcanică și eu te pot scoate din sărite foarte ușor prin felul meu de a fi. Nu e ușor pentru o femeie să stea cu unul ca mine. Cumva, am fost un test de răbdare pentru ea, care probabil a pregătit-o pentru următorul test de răbdare (n.r. acela de a fi mama)”, i-a spus Smiley lui Mihai Morar în cadrul unui podcast.

Suntem foarte asemănători din foarte multe puncte de vedere

„Pentru mine a fost ce aveam eu nevoie ca prezență feminină în viața mea. Pentru că regăsesc foarte multe lucruri care îmi plac în general la oameni în Gina: este foarte jovială, super de gașcă, are un simț al umorului fantastic, nu mă plictisesc cu ea, oriunde am fost, m-am simțit excepțional, n-am simțit niciodată un moment de plictiseală. (…) Suntem foarte asemănători din foarte multe puncte de vedere. Nu-mi pune întrebări inutile. E foarte important pentru viața mea să am un om acasă care mă așteaptă”, a mai spus Smiley.

Reamintim că Smiley și Gina Pistol au fost foarte secretoși în legătură cu relația lor și s-au abținut de la comentariile publice despre ei ca și cuplu. Cei doi și-au dezvăluit relația de peste trei ani abia în perioada carantinei de coronavirus. La puțin timp după ce s-au afișat împreună, Smiley și Gina Pistol au mai avut de făcut o veste extraordinară: acela că vor fi deveni părinți.

Gina Pistol a devenit mamă pentru prima oară

La 40 de ani, vedeta de la Antena 1 a adus pe lume o fetiță perfect sănătoasă, pentru care a ales un nume incredibil de frumos.

Micuța se va numi Josephine Ana Maria, a anunțat Gina Pistol, prezentatoarea Chefi la Cuțite, pe contul ei de Instagram.

Proaspăta mămică a postat fotografii cu ecografia și textul „Josephine. Ne-am îndrăgostit iremedial de primul ei zâmbet”, a scris Gina pe Instagram.

Numele de Josephine nu este sărbătorit, deoarece sfinții cu un astfel de nume sunt absenți, însă numele Ana este sărbătorit pe 9 septembrie.